MOBİL HABERLER

Android Telefonlarda Chrome Hızı Artıyor

Google merakla beklenen Google Chrome güncellemesi yakında gelecek. Böylelikle Chorme Android telefonlarda daha hızlı olacak.

Uzun süredir Chrome güncellemesini vermediği için eleştiri alan Google çalışmalarını hızlandırdı. Yakın zamanda Android telefonlar için Google Chrome güncellemesini yayınlayacak olan şirket böylelikle hız konusunda Apple ile arada ki farkı kapatmış olacak.

64 Bit Destekli Google Chrome Android Uygulaması

Android tarafında Google tarayıcı Chrome yeni güncellemesi ile 64 güncellemesi vermesi bekleniyor böylece şuan ki Google Chrome den daha hızlı olması bekleniyor. Şuan ki Chrome uygulamaları Android telefonlarda 32 Bit olarak çalışıyor. Yeni güncelleme ile artık Chorme tarayıcı Android telefonlarda 64 Bit olarak çalışmaya başlayacak. Böylece Android Uygulaması Google Chrome daha hızlı ve seri şekilde çalışabilecek.

Chrome 85 güncellemesi hız testlerinde de kendini göstermiş durumda. Şuan ki Chrome 83 güncellemesi hız testinden 15515 puan alırken Chrome 85 güncellemesi 16785 puan almayı başarıyor. Peki Google Chrome 85 güncellemesi ne zaman gelecek. Beklentiler Ağustos ayı içerisinde verilmesi bekleniyor. Bu sürede diğer bir güncelleme olan Chrome 86 güncellemesinin çalışmaları da devam edecek.

Google Chrome Reklam Engelleme Özelliği Geliyor

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı