Cumhurbaşkanı Koronavirüs Uyarısını Tamam Sloganıyla Yaptı | TEKNO ARACI
HABER

Cumhurbaşkanı Koronavirüs Uyarısını Tamam Sloganıyla Yaptı

Cumhurba%C5%9Fkan%C4%B1 Erdo%C4%9Fan Tamam slogan%C4%B1 ile vatanda%C5%9F%C4%B1 uyard%C4%B1

Cumhurbaşkanı Erdoğan da Sağlık Bakanı Koca gibi vatandaşları Corona Virüs salgını konusunda uyardı. Tedbirleri elden bırakmama konusunda Corona virüsten ölenler ve hastane de yatanlar üzerinden örnek vererek uyaran Erdoğan hijyen, sosyal mesafe maske kurallarına uymaları konusunda TAMAM sloganı ile uyarmaları uyamayanları uyarmak konusunda uyardı.

Sağlık bakanının açıkladığı rakamlara göre son iki gün içinde entübe hastamızın olmaması, Gaziantep gibi son günlerde Corona Vaka saysının artış gösterdiği bir ilimizde %10 oranında vaka saylarının azalması bizleri sevindiriyor olsa da diğer taraftan vaka sayısının binin altına bir türlü düşmemesi kaygı veriyor.

Binin altına düşmeyen Corona Virüs vaka sayıları bilinçli herkese korkulu rüya gösteriyor. Ancak bazı duyarsız vurdum duyamaz vatandaşlarımız konunun ciddiyetini halen kavramış gibi görünmüyor. Bu her gün binin üzerinde çıkan vaka sayılarından anlaşılıyor.

Cumhurbaşkanı Vatandaşlara Corona Virüs Uyarısı Yaptı

Cumhurbaşkanı bir açılış töreninde vatandaşlara seslenerek. Bu dönemde açık plajlar mesire alanları bunları bir kenara bırakalım. Şu dönemi sabırlı şekilde atlatalım. Hastaneler de yatanları vaka sayılarını görüyorsunuz. Önlemleri alalım. Şeklinde uyarılar da bulundu.

Tedbiri elden bırakmanın, duyarsızlığın sonun hastalık olduğunu dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan vatandaşların hayatını idame ettirirken muhakkak kurallara uyulmasını istedi.

Cumhurba%C5%9Fkan%C4%B1 corona vir%C3%BCse kar%C5%9F%C4%B1 vatanda%C5%9F%C4%B1 uyard%C4%B1

Her gün Sağlık bakanın gerek sosyal medyadan gerek TV ekranlarından vatandaşlara yaptığı kurallara uyalım. Uymayanları uyaralım. Kurallara uymak tedbirli olmak Corana Virüsten korur şeklinde uyarılarına bugün Cumhurbaşkanı da Tamam sloganı ile katıldı ve vatandaşları uyardı.

Maske takıp çenesinin altında maskeyi taşıyanlara da seslenen Cumhurbaşkanı yanlış yapıyorsunuz. Allah göstermesin hastaneler de yatanların durumunu görüyorsunuz. Vefat edenlerin saysını duyuyorsunuz. Tedbiri elden bırakmayalım uyarısında bulundu. Günlerdir her kesin yaptığı uyarıları bu kez en tepede devletin başı Cumhurbaşkanı yaptı. Vatandaşlarını uyardı.

Bizler Bihabermisin.com olarak diğer İnternet Haber Siteleri TV kanalları her defasında Corona Virüsün şakasının olmadığını nerede nasıl sizi bulacağını bilemeyeceğiniz konusunda uyarılar da bulunuyoruz. Toplum olarak yapmamız gereken basit. Normal yaşantımızı sürerken kurallara uymak. Maske takmak, sosyal mesafe kurallarına uymak kalabalık ortamlardan uzak durmak, el hijyenine dikkat etmek ve yıkamak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Teknoloji Haber Teknoloji Haber Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Haber Teknoloji Haber Teknoloji Haber Teknoloji Haber Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri Tekoloji Haberleri Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Haber Teknoloji ve Haber Sitsi Teknoloji ve Haber Sitesi Teknoloji ve Haber Sitsi Teknoloji ve Haber Sitsi Teknoloji ve Haber Sitesi Güncel Teknoloji Sitesi Güncel Teknoloji Sitesi Güncel Teknoloji Sitesi Güncel Teknoloji Sitesi Güncel Teknoloji Haberleri Güncel Teknoloji Haberleri Güncel Teknoloji Haberleri Teknoloji Haber Teknoloji Haber Teknoloj Haber Teknoloji Haber Sitesi Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Haber Teknoloji Haberleri Tekonoloji Haber Sitesi Teknoloji Haber Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji ve Haber Sitesi Teknoloji ve Haber Sitesi Teknoloji Sitesi Güncel Teknolojij ve Haber Sitesi Güncel Teknoloji ve Haber Sitesi Güncel Teknoloji ve Haber Sitesi