Devlet Bahçeliden Meral Akşenere Çağrı Evine Dön

MHP‘den ayrılıp İyi Partiyi Kuran Meral Akşener‘e Devlet Bahçeliden çağrı geldi. “Derhal kısa sürede evinde dönmesi doğru ve tutarlı bir davranış olacaktır.”

Devlet Bahçeli Meral Akşener Evinde huzuru bulursun çağrısı

MHP kongre sürecinde tartışmalarla geçmesi ve kongreyi kaybetmesi sonucu bir gurup arkadaşlı ile ayrılarak İYİ Partiyi kuran Meral Akşener çok ilginç bir yerden çok ilginç bir davet geldi. MHP genel başkanı Devlet Bahçeli Meral Hanım’a ” Biran Önce Evine Dön” çağrısı geldi.

Muharrem İnce’nin parti kuracak haberlerini değerlendiren Devlet Bahçeli CHP’de sular durulamaz. Kaynayan tencere kapak tutmaz açıklaması ile gündeme oturmayı başardı.

Bahçeli Ayasofya Üzerinden CHP Yüklendi

Devlet Bahçeli CHPyi Ayasofya Cami üzerinden eleştirdi

Ayasofya açılışını değerlendiren Devlet Bahçeli Ayasofya özgürlüğümüzün irade gücümüzün, istiklal hükmümüzün tarihsel bir gereği olarak değerlendirdi. Aynı zamanda Ayasofya üzerinden ana muhalefet partisi CHP eleştiren Devlet Bahçeli Ayosofya açılması ile birlikte Yunanistan da bayrakların yarıya indiğini hatırlatarak CHP yüzü asıldı, yelkenleri suya indi. Şeklinde konuşarak CHP ileri düzeyde rahatsızlık yaşadığını dile getiren Devlet Bahçeli aynı zamanda İyi parti genel başkanı Meral Akşenere çağrı da bulundu Evet dön.

Bahçeli Akşener’in Zillete düşmektense Evde Olamasının Daha İsabetli Olacağını Belirti

Meral Akşener‘in geçen günlerde Ayosofya Camini ziyaret etmesi ve namaz kılmasına değinen Bahçeli, Akşener’in Ayasofya Caminde namaz kılmasını olumlu görerek CHP ve HDP den ayrıldığını ifade etti. CHP ve HDP’nin Ayasofya Cami hakkında görüşleri ortadadır, Meral hanım Ayasofya’da namaz kılarak onlardan ayrılmıştır. Meral Hanım adına hayırlı bir gelişmedir.

Devlet Bahçeli Meral Akşenere Evine dön çağrısı

Meral Hanım böyle gitmeyeceğini böye ittifak olmayacağını olsa bile bir ayağının çukura düştüğünü biran önce görüp derhal ve çok kısa sürede evine dönmesi doğru ve tutarlı bir davranış olacaktır diye konuşan Bahçeli üst kapalı olarak Meral Akşener’e MHP tekrar dönmesi çağrısında bulundu.

Meral Hanımın evinde huzuru bulacağını dile getiren Devlet Bahçeli üstü kapalı mı açık mı bilinmez Meral Akşener’e MHP doğal olarak Cumhur ittifakına katılması çağrısı olarak yorumladı.

Meral Akşener’den bu açıklama ile ilgili olarak henüz bir açıklama gelmedi bakalım İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener Devlet Bahçelinin “Evine Dön” çağrısına nasıl cevap verecek.

https://www.teknoaraci.com/wp-content/uploads/2020/08/Devlet-Bahçeli-Meral-Akşener-Evinde-huzuru-bulursun-çağrısı.jpg

0 thoughts on “Devlet Bahçeliden Meral Akşenere Çağrı Evine Dön”

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir