Oyunlar

Doodle Devil Oyunu Kısa Süreliğine Bedava

Dünya covid-19 ile boğuşuyor, evde karantina günleri yaşıyoruz sokaklara zorunlu olmadıkça çıkmıyoruz evde vakit geçirmenin yollarını arıyoruz eminim sizlerde evde kendinize çeşitli hobiler buldunuz kiminiz kitap okuyor kimimiz film izliyor kimimiz ise online olarak çevrim içi oyunları oynayarak vakit geçiyor öyle ya artık sokakta gezmek dolaşmayı bir süreliğine kenara bırakmak zorundayız. O zaman ne yapıyoruz teknoaraci.com takip ediyoruz. Teknoaraci.com sizler için sanal ortamda ücretsiz olarak paylaşılan oyunların haberini vermeye devam ediyor işte bunlardan biri daha Doodle Devil oyunu kısa süreliğine ücretsiz oldu.


Çevrimci oyun severler artık oyunlarını arşivlemeye başladılar. Özelikle karantina günlerinde evde hoş vakit geçirmek isteyenler eğlenceli oyunları arşivleyerek bu oyunları yakınları ile birlikte oynuyorlar oyun şirketlerinde ara sıra ücretli oyunlarını ücretsiz yaparak oyun sevenlerin bu oyunlardan daha fazla yararlanmalarını sağlıyor. Oyun severler bilir ki bu platformlardan biride Indiegala’dır.


Indiegal daha çok kullanıcılarına ücretsiz oyun kampanyaları ile gündeme geliyor ve oyun sevenlerin beğenisini kazanmayı başarıyor.. Bugüne kadar birçok oyunu ücretsiz olarak paylaşıma sunan Indiegala bir oyunu daha kısa süreliğine ücretsiz olarak paylaşıma sundu. Doodle Devil özelikle teması ile oyuncuların beğenisini kazanmayı başarıyor, temel olarak bulmaca oyunu olan Doodle Devil farklı temalarla farklı grafik birimleri ile oyuncuların dikkatini çekmeyi ve beğenisini kazanmayı başaran bir oyun ben bulmaca oyunu oynarım abi hem eğleniyorum hem zekamı kullanıyorum diyenler, çevrim içi olarak birçok kullanıcı ile birlikte Doodle Devil oyunundan zevk alabilirler. Doodle Devil normal olarak 18.50 TL ile kullanıcılara sunuluyordu fakat başta belirtiğimiz gibi kısa süreliğine ücretsiz olarak artık paylaşılıyor vakit kaybetmeden oyuna ücretsiz olarak sahip olmanızı tavsiye ederiz..


Doodle Devil Oyununa ücretsiz nasıl sahip olabilirim


Burayı tıklayın ve Lovely Plant Kampanya sayfasına ulaşın
Login to add to your library kısımına ulaşın ve Indiegala üyeliğiniz varsa üye girişi yapın üye değilseniz yeni bir üyelik oluşturarak Buradaki bağlantıyı kullanıp kampanya sayfasına ulaşabilirsiniz. Tekrar Add to your library butonuna tıklayın ve Already owend. Go to library ibaresini görünce bu butona tıklayın. Yönlendirme sayfası size Showcase Labrary isimli menüyü gösterecek Bu menüye girin. Bu menüde Doodle Devil oyununun olduğunu göreceksiniz. Oyunun hemen sağ tarafında ki logoya tıklayarak oyununu İndirin


Tüm yapmanız gereken bu arkadaşlar işte size kısa süreliğine yeni bir oyun daha bedava sizde oyun hakkında görüşlerinizi yorumlar kısımından bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı