Oyunlar

Oyuncuları Heyecanlandıran Haber GTA 5 Ücretsiz olacak

Arkadaşlar ortalık karışık haberlerin arkı arkası kesilmiyor, GTA 5 ücretsiz mi olacak GTA 5 ne zaman bedava oyalanabileceğimiz yarın mı bugün mü tüm büyük siteler hatta haber siteleri dahi GTA’nın peşine düşmüş durumda ne kadar çok beğenilen bir oyun olduğunu biliyoruz ancak bu kadar fanatiği olduğunu bilmiyorduk. Dikkat ederseniz tüm teknoloji siteleri oyun siteleri GTA 5’in ücretsiz olacağına yönelik yurt dışı kaynaklı haberleri veriyorlar.

GTA 5 Play Store‘de en çok satılan oyun olduğunu biliyoruz özelikle Avrupada bu oyun satışları tavan yapmış durumda sanırız Avrupa Covid 19 ‘den sonra sokağa çıkma yasağı dönemlerinde oyun oynuyor ve oynadığı oyunların başında da GTA 5 geliyor. Durum böyle olunca Epic Games Store’nin ücretsiz oyun dağıtacağını bu oyununda GTA 5 olacağı ideaları aldı başını gidiyor. Dediğimiz gibi ideaların kaynağı GamePressure adına bir oyun sitesi buna göre Epic Games ve Two arasında bir anlaşma yapıldığı hafta boyunca GTA 5’in ücretsiz olarak dağıtılacağı yönünde fakat bu güne kadar Epic Store hiç bu kadar popüler ve büyük bir oyunu ücretsiz olarak dağıtmadı.

GTA 5 her ay oyun satışlarında ilk beş sıraya giren bir oyunun bedava olarak kullanıcıya sunulması biraz bize göre mantıksız geliyor düşünseniz her ay size milyonlarca gelir getiren bir oyunu ücretsiz olarak dağıtmak ne kadar mantıklı ancak ideayı ortaya atanların bir tezi var o da Epic aynı zamanda GTA 5 online oynayanlardan da hatırı sayılır bir gelir elde ediyor ve GTA 5 ücretsiz indirilirse online oyuncu sayısı artacaktır mantığı ile ücretsiz olarak verileceği yönünde iddialar var. Bu iddiaların ne kadar doğru olduğunu bugün Türkiye saati ile 18:00’de göreceğiz ancak ben bu kadar hevesli olmayın diyorum büyük bir asparagas haberde çıkabilir bu haber çok büyük heyecanla bekleyen ve GTA 5 bedava oyunamak için bekleyen binlerce insanı hayal kırıklığına uğratabilir.

Tabi ki gerçek olma ihtimalli de var Epic Store böyle GTA 5 gibi büyük oyunları ücretsiz olarak dağıtığı zaman belli bir gün sınırlaması koyuyor bu günler arasında indirme yapıldıktan sonra kütüphane’ye katıldıktan sonra oyunlar erişilmez oluyor ve satın alınması gerekiyor Epic Game GTA 5 içinde böyle bir kampanya düzenleyebilir ve belli tarihler arasında indirme yapılabilir ve bu tarihlerden sonra tekrar ücretli olarak satışa sunulabilir. Fakat kimi haberlere görede Epic bu şekilde yapmayacak ve tamamen sınırsız şekilde GTA 5 ücretsiz olarak kullanıcılara sunacak ve Epic kütüphanesine kalıcı olarak eklenecek

Tüm bu haberlerin dayanağına göre kampanyanın başlamasına neredeyse 5 saat kaldı bakalım gerçekten Epic Store haberlerde geçtiği gibi böylesine büyük fanatiği olan bir oyunu ücretsiz olarak kullanıcılarına sunacak mı yoksa sadece asparagas bir haber olarak İnternet ortamında yerini alacak mı dediğimiz gibi fazlaca heyecan yapmadan Türkiye saati ile 18:00 bekleyelim ve görelim arkadaşlar bizim oyun seveler adına da GTA 5 ücretsiz olamasını canı gönülden isteriz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı