TEKNOARACI.COM KİMDİR Ve DİĞER TEKNOLOJİ SİTELERİNDEN FARKI NEDİR | TEKNO ARACI
HABER

TEKNOARACI.COM KİMDİR ve DİĞER TEKNOLOJİ SİTELERİNDEN FARKI NEDİR

Teknoloji Aracı 11 Mayıs 2020 tarihinde kurulmuştur. Teknoloji ilgisi olan tüm ziyaretçilerin doğru ve net bir haber sitesine sahip olması amacı ile açılmıştır.

Peki TeknoAracı neden kuruldu ? Teknoloji Aracı yazılı habere inanan bir sitedir. Günümüzde bir çok kaliteli teknoloji sitesi yazılı haberden görsel habere geçiş yapmıştır. Görsel olarak haberi vermek yerine yazılı olarak vermeye inandığımız için yayın hayatına başladık. Popüler kültür gibi görsel video haberlerin de bir gün son bulacağına inanıyoruz. Elbette görsel video haber kanallarında kaliteli yayın yapan arkadaşlarımız mevcut.

Kaliteli teknoloji video yayınlarına karşı değiliz. Ancak bilginin yazılı olarak İnternet ortamında kalması taraftarıyız. Bu düşüncemiz de başarılı oldu. Tekil ziyaretçi sayımızda ki artış bize doğru yolda gittiğimizi gösterdi. Yazılı medya’nın günümüzde ki zorluklarını göz önüne alırsanız. Çıktığımız bu yol uzun ve zor ancak biz sabırla bu yolda yürümek istiyoruz.

Teknoloji Aracı da editörler olarak kullanıcını ihtiyacı olan bilgiyi vermeye çalışıyoruz. Bu bilgiyi verirken oldukça basit ve anlaşılır olmasına özen gösteriyoruz. Teknoloji Aracı giren bir kullanıcının aradığını bulduğuna inanmasını istiyoruz. Zamanla ziyaretçi kitlemiz artıkça TeknoAracı.com kalitesinin daha çok ön plana çıkacağına inanıyoruz. Bu uzun ve zor yolda bizleri yalnız bırakmayacağınıza inanıyoruz. Ve sizlere sonsuz teşekkür ediyoruz.

TeknoAracı.Com

İletişim : [email protected]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Teknoloji Haber Teknoloji Haber Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Haber Teknoloji Haber Teknoloji Haber Teknoloji Haber Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri Tekoloji Haberleri Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Haber Teknoloji ve Haber Sitsi Teknoloji ve Haber Sitesi Teknoloji ve Haber Sitsi Teknoloji ve Haber Sitsi Teknoloji ve Haber Sitesi Güncel Teknoloji Sitesi Güncel Teknoloji Sitesi Güncel Teknoloji Sitesi Güncel Teknoloji Sitesi Güncel Teknoloji Haberleri Güncel Teknoloji Haberleri Güncel Teknoloji Haberleri Teknoloji Haber Teknoloji Haber Teknoloj Haber Teknoloji Haber Sitesi Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Haber Teknoloji Haberleri Tekonoloji Haber Sitesi Teknoloji Haber Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji ve Haber Sitesi Teknoloji ve Haber Sitesi Teknoloji Sitesi Güncel Teknolojij ve Haber Sitesi Güncel Teknoloji ve Haber Sitesi Güncel Teknoloji ve Haber Sitesi