Uygun Fiyatlı Galaxy Fold Lite | TEKNO ARACI
MOBİL HABERLER

Uygun Fiyatlı Galaxy Fold Lite

Samsung ilk katlanabilir telefonu Galaxy Fold ile büyük bir hayal kırıklığı yaşamaştı çünkü ekranı kırılmıştı. Bundan ders Samsung bu kez daha uygun fiyata katlanabilir bir telefon çıkarmaya hazırlanıyor. Galaxy Fold Lite uygun fiyatı ile piyasaya girmeye hazırlanıyor.

samsung glaxy flod lite teknoaracı

Samsung katlanabilir akılı telefon pazarını genişletmek istiyor ilk katlanabilir telefonu Galaxy Fold büyük bir hayal kırıklığı olmuştu çünkü telefonda ekranın kırılma sorunları baş göstermişti. Aradan geçen zaman da Galaxy Z Filp ile katlanabilir telefon piyasasında kendini gösteren teknoloji devi Galaxy Z Filp modelinin uçuk fiyatı ve geniş kitlelere ulaşamaması sorununu aşmayı planlıyor.

Telefon piyasasında ki uçuk fiyatlar, kullanıcı kitlesinin daralması özellikle ülkemizde ki fiyatların teknoloji gelişmelerini geniş kitlelerle buluşturma sorunlarını beraberinde getiriyor özellikle teknoloji olarak bir devrim niteliğinde olan katlanabilir akılı telefon piyasa fiyatının 12.000 TL bandında gezdiğini düşündüğümüz de Samsung katlanabilir telefon deneyimini daha geniş kitlelere ulaştırmak için kolları sıvadı ve daha uygun fiyatlı bir katlanabilir telefon piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Uygun Fiyatlı Katlanabilir Akılı Telefon

Samsung yakın zamanda katlanabilir bir akılı telefon tasarımı için patent aldı. Bunun yakın zamanda çıkacak Galaxy Fold Lite olduğu görüşü teknoloji dünyasında konuşulmaya başlandı. Samsung yeni katlanabilir akılı telefonun tasarımına gelin birlikte bakalım ve bizlere neler sunacak anlamaya çalışalım.

samsung katlanabilir telefon teknoaraci

Tasarıma baktığımızda ekranın sağ köşesinde kamaranın yer aldığını görüyoruz. Arka tarafta ince uzun bir çubuk bizi karşılıyor bunun ne olduğunu çıkarmaya çalıştığımızda büyük ihtimalle bu çubuk bildirimleri gösterme için tasarlanmış, ön tarata çift kamera konumlandırmış arka tarafta ana kamara olarak ise üçlü bir kamera görünüyor kamaranın hemen yanına parmak izi okuyucu konumlandırılmış ayrıca Galaxy Flod Lite modelinde stereo hoparlörler ve USB-C girişi de bulunuyor.

Ayrıca telefonun suya ve toza dayanıklı olacağını tahmin ediyoruz. Galaxy Flod Lite modelinin iP sertifikasını olacağı ve bunun katlanabilir telefonlarda bir ilk olacağı kesin. Şuana kadar piyasa da hiç bir katlanabilir telefonda toza ve suya dayanıklılık özelliği bulunmuyor. Samsung bu konuda bir ilk yapacak gibi görünüyor.

Telefonun ayrıca ekran koruması ve 256 GB dahili depolama alanı ile gelmesi tahmin ediliyor fiyatı ise yine diğer telefonlara göre uygun gibi görünse de 1099 dolar dan satılması bekleniyor yani Türkiye şartlarında yine uygun bir fiyat sayılmayacağını tahmin etmek zor değil çünkü vergilerle beraber Galaxy Fold Lite 9.000 TL aşağısın da satılmayacaktır. Telefon fiyatları bu seviyeleri gördükçe insanların yeni teknolojilerle tanışması kullanması deneyimlemesi bir hayal olarak kalacak gibi görünüyor peki siz Galaxy Fold Lite tasarımı ve fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Teknoloji Haber Teknoloji Haber Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Haber Teknoloji Haber Teknoloji Haber Teknoloji Haber Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri Tekoloji Haberleri Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Haber Teknoloji ve Haber Sitsi Teknoloji ve Haber Sitesi Teknoloji ve Haber Sitsi Teknoloji ve Haber Sitsi Teknoloji ve Haber Sitesi Güncel Teknoloji Sitesi Güncel Teknoloji Sitesi Güncel Teknoloji Sitesi Güncel Teknoloji Sitesi Güncel Teknoloji Haberleri Güncel Teknoloji Haberleri Güncel Teknoloji Haberleri Teknoloji Haber Teknoloji Haber Teknoloj Haber Teknoloji Haber Sitesi Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Haber Teknoloji Haberleri Tekonoloji Haber Sitesi Teknoloji Haber Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji ve Haber Sitesi Teknoloji ve Haber Sitesi Teknoloji Sitesi Güncel Teknolojij ve Haber Sitesi Güncel Teknoloji ve Haber Sitesi Güncel Teknoloji ve Haber Sitesi