Warhammer Oyunundan Heyecan Uyandıran Video | TEKNO ARACI
OYUN

Warhammer Oyunundan heyecan uyandıran video

Games Workshop dünyada oldukça popüler olan Warhammer 40.000 minyatür oyununun yeni versiyon videosu yayınlandı. Yeni video oyuncular da heyecan yaratı.

warhammer 40.000 oyunu teknoaracı

Warhammer Oyununu oyuncular masa üstü bilgisayar oyunu olarak tanıyor olsak da aslında gerisinde kitapları ve farklı yayınları ile bambaşka bir evren olarak karşımıza çıkıyor. Oyun sık sık güncelleme alıyor ancak oyun zaman içerisinde farklılaştı ve iki versiyonu ortaya çıktı. Yüzlerce uzaylıların olduğu Warhammer 40.000 ve orta çağda geçen büyücülerin yer aldığı Warhammer Fantasy olarak iki versiyona sahip oldu.

Warhammer oyunu sık sık güncellenen bir oyun olarak karşımıza çıkıyor ordu kitapları şekline oyun güncellemesi gerçekleşiyor olsa da oyunun versiyonları farklılaşıyor ve yenileniyor bu kez Warhammer oyunu dokuzuncu versiyona geçmiş durumda

Warhammer Oyunundan heyecan uyandıran video

Games Workshop oyunla ilgili bir tanıtım videosu yayınladı. Video da oyunun hayranları yeni tüyolar elde ediyor. Özelikle elektrikli testereye benzeyen kılıçların gelmesi ve iskelet kalkanına sahip oyun karakterlerin oyuna ekleniyor video izlediğimiz de ilk başta göze çarpan detaylar bunlar gibi görünüyor. Warhammer oyunu ordulardan oluşan bir oyun olduğunu söylemiştik yeni sürümde sadece kadınlardan oluşan bir ordu göreceğiz ve bu ordu oyunda sanırız önemli bir rol sergileyecek gibi görünüyor. Görünen o ki Warhammer 40.000 romanına paralel olarak ilerleyecek.

Games Workshop oyuncuların isteklerine yönelik geliştirmeler yapmaktan geri durmuyor oyuncular uzun süredir şirketten oyundaki kuralları ve ordular hakkında bilgi alabilecekleri bir platform istiyorlardı işte bu nokta da şirket bu konuda bir uygulama geliştireceği müjdesini verdi bu uygulama ile oyun hakkında bilgilere kurallara ve ordular hakkında detaylı bilgilere ulaşabileceğiz. Bilindiği gibi oyunda orduları oluştururken belli bir puan göre yapabiliyoruz. Oyuna gurupların puan sıralaması da olabiliyor bunları oyuncuların takip edebileceği bir uygulama yakın zamanda oyuncularla buluşacak.

Warhammer 40.000 oyunu hakkında sizde düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısımından paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Teknoloji Haber Teknoloji Haber Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Haber Teknoloji Haber Teknoloji Haber Teknoloji Haber Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri Tekoloji Haberleri Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Haber Teknoloji ve Haber Sitsi Teknoloji ve Haber Sitesi Teknoloji ve Haber Sitsi Teknoloji ve Haber Sitsi Teknoloji ve Haber Sitesi Güncel Teknoloji Sitesi Güncel Teknoloji Sitesi Güncel Teknoloji Sitesi Güncel Teknoloji Sitesi Güncel Teknoloji Haberleri Güncel Teknoloji Haberleri Güncel Teknoloji Haberleri Teknoloji Haber Teknoloji Haber Teknoloj Haber Teknoloji Haber Sitesi Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Haber Teknoloji Haberleri Tekonoloji Haber Sitesi Teknoloji Haber Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji ve Haber Sitesi Teknoloji ve Haber Sitesi Teknoloji Sitesi Güncel Teknolojij ve Haber Sitesi Güncel Teknoloji ve Haber Sitesi Güncel Teknoloji ve Haber Sitesi