Windows 10X'in Başlat Menüsü Ortaya Çıktı | TEKNO ARACI
Windows

Windows 10X’in Başlat Menüsü Ortaya Çıktı

Windows uzun süredir yeni bir işletim sistemi üzerinde çalışıyor. Yeni işletim sisteminin adı büyük olasılıkla Windows 10X olacak. Windows 10X işletim sisteminin başlat menüsü ortaya çıktı.

Windows 10X başlat menüsü ortaya çıktı1

Bilgisayarlarda en çok kullanılan işletim sistemi Windows yeni bir işletim sistemi üzerinde çalışıyor. Çalışmaları sır gibi saklayan şirketin yeni işletim sistemi hakkında ufak tefek detaylar ortaya çıkmaya başladı. İşte bunlardan biri de Başlat Menüsü oldu. Microsoft Facebook üzerinden bir paylaşım yaparak yeni işletim sistemi Windows 10X’in başlat menüsünü yayınladı.

Windows 10X Başlat Menüsü Tasarımı Nasıl Olacak

Windows en çok tercih edilen işletim sistemlerinin başında geliyor. Windows zaman içinde gelişimini sürdürerek Windows 10’a kadar geldi. Şimdi ise yepyeni bir işletim sistemi üzerinde çalıştığı artık sır değil. Yeni işletim sistemi Windows 10X merakla beklenirken kullanıcıların en çok merak ettiği konuların başında yer alan Başlat menüsü kendini gösterdi.

Windows 10X başlat menüsü ortaya çıktı1 1

Windows kullanıcıların en çok kullandığı menü hiç kuşku yok ki Başlat Menüsüdür. Microsoft paylaştığı görsellere bakınca yeni başlat menüsünün son derece fonksiyonel olacağı ve modern bir çizgide tasarlandığı görülüyor. Çift ekranlı cihazlar için geliştirilen Windows 10X Başlat Menüsü ilerleyen günlerde masaüstü kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Windows 10 Hızlandırma Yöntemleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Teknoloji Haber Teknoloji Haber Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Haber Teknoloji Haber Teknoloji Haber Teknoloji Haber Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri Tekoloji Haberleri Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Haber Teknoloji ve Haber Sitsi Teknoloji ve Haber Sitesi Teknoloji ve Haber Sitsi Teknoloji ve Haber Sitsi Teknoloji ve Haber Sitesi Güncel Teknoloji Sitesi Güncel Teknoloji Sitesi Güncel Teknoloji Sitesi Güncel Teknoloji Sitesi Güncel Teknoloji Haberleri Güncel Teknoloji Haberleri Güncel Teknoloji Haberleri Teknoloji Haber Teknoloji Haber Teknoloj Haber Teknoloji Haber Sitesi Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji Haber Teknoloji Haberleri Tekonoloji Haber Sitesi Teknoloji Haber Sitesi Teknoloji Sitesi Teknoloji ve Haber Sitesi Teknoloji ve Haber Sitesi Teknoloji Sitesi Güncel Teknolojij ve Haber Sitesi Güncel Teknoloji ve Haber Sitesi Güncel Teknoloji ve Haber Sitesi