Faydalı Bilgiler

YouTube Videolarını İndirme Yöntemleri

YouTube en popüler video platformu kullanıcılar online olarak İnternet’te bağlı kaldığı sürece YouTube’den videoları izlerken izlediği videoları indirmek isteyen kullanıcıların karşısına YouTube çıkıyor ve videoların indirilmesine onay vermiyor peki YouTube videoları indirmek imkansız mı hayır, YouTube videolarını indirmek istiyorsanız yazıyı okumaya devam edin.

YouTube platformu en çok takip edilen platform bir çok videoyu YouTube’de bulmanız mümkün ancak bazılarımız sadece online olarak videoları izlemek yerine indirmek ve arşivlemek istiyoruz fakat YouTube videoların indirilmesine müsaade etmiyor tabii YouTube Premium satın alanlar hariç YouTube Premium satın alan üyeler her türlü videoyu indirmeye de hak kazanıyor fakat hepimizin YouTube Premium satın almak gibi bir lüksümüz yok o zaman ne yapıyorsunuz bizde videoların indirmenin başka yollarını buluyoruz bu yollar iki şekilde oluyor birinci YouTube Videolarını İndirme Programı yani videolarını bilgisayarımıza kuracağımız bir program ile indiriyoruz ikinci yöntem bir İnternet sayfasından faydalanarak program kullanmadan YouTube videolarını indiriyoruz.

YouTube Videolarını 4K İndirme Programı

En popüler YouTube indirme programı 4K Video Downloader programı sevgili dostlar bu programı bilgisayarımıza indirdikten sonra çok rahat şekilde istediğimiz YouTube videolarını 4k olarak indirip arşivleme imkanına sahip olacağız. Programı bilgisayara indirdik peki nasıl kullanacağız. İlk önce programı bilgisayara kuruyoruz. YouTube sayfasını açın ve indirmek istediğiniz video bulun tarayıcıdan videonun bağlantısını kopyalayın ve 4K Video Downloader programını açıp kopyaladığımız indirmek istediğimiz video linkini Paste Link bölümüne yapıştırdıktan sonra indirmek istediğimiz video’nun format kalitesini seçiyoruz ve Download tuşuna basıyoruz evet tüm yapmamız gereken bu arkadaşlar indirmek istediğimiz YouTube video’su artık bilgisayara inmeye başlıyor. 4K Video Downloader programı Windows’un tüm sürümlerinde çalışabiliyor.

Programla YouTube indirmek isteyen arkadaşlar olabilir ancak size biz daha basit ve daha pratik bir uygulama daha göstereceğiz sevgili dostlar hiç bir program kurmadan sadece İnternet tarayıcınızla YouTube videoları indire bileceğinizi biliyor muydunuz evet kullandığınız İnternet tarayıcısı kullanarak YouTube videolarını bilgisayarımıza indirmekte mümkün

Programsız YouTube Videosu Nasıl İndirilir

Herhangi bir program indirip kurmadan ayalarını yapmadan sadece tarayıcınıza yazacağımız bir kaç kelime ile Youtube istediğiniz videoyu çok rahat olarak indirebileceksiniz. Tek yapmanız gereken “vd” kodunu İnternet tarayıcınızda YouTube.com yazan kısımından hemen önce yazmak ve Enter tuşuna basmak açılan sayfadan indirmek istediğiniz videonun formatını ve hangi kalitede indirmek istediğinizi seçiyoruz hepsi bu arkadaşlar Programsız YouTube Videolarını indiriyoruz. Bizim tercihimiz her zaman programsız YouTube indirmektir zahmetsiz ve basit bir indirme şekilidir. Ancak siz yinede YouTube 4K video indirme programını da aklınızda tutun olur ya bir gün gelir programda size lazım olabilir.

Android Telefonlarda YouTube Videolarını İndirmek

Evet geldik mobil kısıma arkadaşlar Windows işletim sisteminde iki türlü de YouTube videolarının nasıl indireceğinizi gösterdik peki Windows dışında mobil telefonlarda nasıl indirme yapabileceğiz bunu da size anlatacağız. Mobil cihazların artık pc görevi görmeye başlaması ile birlikte bir çok dostumuz pc yerine cep telefonu kullanarak İnternet’te gezinti yapıyor YouTube videolarını izliyor ve hoşuna giden bir videoyu cep telefonuna indirmek isteyebilir ancak bunu nasıl yapacağını bilmiyorsa doğru adres TeknoAracı.Com bizi takip etmeye devam edin..

Android telefonların resimi uygulama sitesi Google Play Store‘dir sevgili dostlar ve bizim ihtiyacımızı görecek uygulama resimi uygulama sitesinde maalesef bulunmuyor Uygulamanın adı TubeMate‘dir. Peki biz ne yapacağız uygulamayı indirip telefonumuza kuracağız ben Google Play Store’den başka bir yerden uygulama indirmem telefonuma kurmam diyen arkadaşlar bu bölümü hiç okumayabilir çünkü dediğimiz gibi bu uygulamanın Google Play üzerinde bulamasınız. Uygulamayı indirip android telefonumuza kurulumunu yaptık sıra geldi uygulamayı nasıl kullanacağız TubeMate uygulamasını açıyoruz size bir takım izinleri soracak uygulama istediklerinizi onayladıktan sonra , indirmek istediğiniz YouTube videosunun sayfasına girin, ekranda bir pembe indirme butonu çıkacak butona tıklayın indirmek istediğiniz videonun kalitesini ve formatını seçtikten sonra Pembe indirme butonuna tıklayarak YouTube videosunu android telefonunuza indirebilirsiniz.

Evet arkadaşlar bugün faydalı bilgiler kısımında size YouTube ‘den en basit video indirme yöntemlerini paylaştık umarız faydalı olmuştur sizde YouTube video indirme konusunda yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

WhatsApp da Karşı Tarafın Sildiği Mesjıları Nasıl Okurum

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı